Populāri mūziķi aicina uz koncertu "Satikšanās mūzikā"

Raksta attēls - Populāri mūziķi aicina uz koncertu "Satikšanās mūzikā" Publicitātes foto

13.07.2017 / Parmuziku.lv

„Satikšanās mūzikā” būs muzikāli svētki, kas vienos visus, jo koncertā piedalīsies gan daudzi talantīgi Latvijas jaunie izpildītāji, gan populāri Latvijas mūziķi. Koncerts Jaunpils parka estrādē notiks 6. augustā plkst. 18.00.

Satikšanās gaidāma koncertprogrammā, kurā skanēs populāras latviešu komponistu dziesmas, bet goda vietā tiks celta komponista Imanta Kalniņa mūzika. Koncertā populāras un visiem zināmas dziesmas atskaņos vairāk nekā 50 jaunie Latvijas talanti, ar kuriem kopā jaunizveidoto koncertprogrammu izdziedās Olga Rajecka un grupa „Eolika”, dziedātāja Ieva Sutugova, grupa „Turaidas roze” un dziedātājs Uģis Roze, kā arī citi īpašie viesi. Koncertā pavadījumu nodrošinās mūziķu grupa un pianists Jānis Miltiņš.

 

Kā uzsver koncerta rīkotāji, šī īpašā koncertprogramma izskanēs tikai vienu reizi un tikai Jaunpilī. Pateicoties daudzveidīgajam mākslinieku sastāvam, koncerts būs interesants ikvienam Jaunpils iedzīvotājam un viesim.

 

Esmu priecīga, ka šī satikšanās mūzikā notiek tieši Jaunpilī. Jau nedēļu pirms koncerta dzīvosim Jaunpils pilī un gatavosim šo koncertprogrammu. Jau tagad zinu, ka tā būs īpaša, tāpēc aicinu to apmeklēt kopā ar ģimeni un draugiem, lai izbaudītu jauko atmosfēru, lai visi kopā skaistā svētdienas vakarā varētu satikties mūzikā. Tāpēc aicinām jūs būt kopā ar mums, lai izdotos varena sadziedāšanās, no sirds, gluži kā mazajos Dziesmu svētkos,

aicina koncerta mākslinieciskā vadītāja Olga Rajecka.

 

Koncerta horeogrāfe ir Liene Grava, vokālie konsultanti - Madara Celma un Ieva Sutugova.

 

Biļetes uz koncertu pieejamas Jaunpils pilī. Līdz 20. jūlijam biļešu cenas 5 EUR, vēlāk – 7 EUR, pasākuma dienā – 10 EUR. Bērniem līdz 6.g.v. ieeja bez maksas. Lietus gadījumā pasākums notiks Jaunpils pils lielajā zālē.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!