Madara Murņikova izdod pirmo solo dziesmu "Temptation" (VIDEO)

Raksta attēls - Madara Murņikova izdod pirmo solo dziesmu "Temptation" (VIDEO)

20.09.2016 / Parmuziku.lv

Jaunā dziesmu autore un izpildītāja Madara Murņikova 18. septembrī, solokoncertā "Starp debesīm un zemi” prezentējusi savu pirmo solo singlu "Temptation”, kas publiskots kopā ar videoklipu. Šodien dziesma un videoklips izdoti oficiāli un apskatāmi plašākai auditorijai.

"Temptation” ir dažādi interpretējama dziesma tekstā izmantoto metaforu dēļ, taču versija, kas attēlota videoklipā ir stāsts par vēlmi izlauzties no kādiem noteiktiem rāmjiem, uzdrošināties meklēt savu īsto būtību un kļūt brīvam.

Dziesma ierakstīta un miksēta "Shine Records" studijā un ierakstu producējis Paulis Straume, ierakstā piedalījies Toms Jēkabs Kagainis (bungas) un Ervīns Ramiņš (bekvokāls). Videoklipu veidojis Mārtiņš Tomsons un Tedis Teodors Murņikovs.

Tikko aizvadītajā Madaras solo koncertā "Starp debesīm un zemi", kurā tika prezentēts dziesmas "Temptation" video, Madara izplildīja vēl 12 oriģināldziesmas, koncertā kā bekvokāliste piedalījās arī Madaras muzikālā līdzgaitniece Sallija Kļavkalne.

Pērnā gada laikā Madara muzicējusi un sniegusi koncertus gan kā solo māksliniece, gan uzstājoties kopā ar muzikālajiem draugiem, gan spēlējot čellu grupā "Ne Citu Rīt" - ar ko kopā tika  izdota dziesma "Latvija".

Pašlaik Madara daudz nopietnāk pievērsusies solo darbībai - studijā jau sākts darbs pie jaunu oriģināldziesmu ierakstiem, kā arī Madara turpina radošo darbību kā dziesmu un tekstu autore.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!