Mančestrā dzīvojošais Latvietis Taurud iepriecina ar jaunu dziesmu

Raksta attēls - Mančestrā dzīvojošais Latvietis Taurud iepriecina ar jaunu dziesmu Publicitātes foto

28.06.2023

Taurud jaunā kompozīcija “My Gold” ir otrais priekšvēstnesis gaidāmajam EP un skanējuma ziņā mākslinieku definējošs darbs.

“Mums nav ko zaudēt, vienkārši radām mūziku, kas pašiem patīk. Vairs nebaidos un meklēju skaņas muzikālajos rajonos, kur parasti negāju. Un tai pat laikā, tēmas par ko dziedu, noteikti ir aktuālas visiem. Par patiesību šoreiz. Pasaule gāžas uz mutes. Un aiz tā visa kaut kas slēpjās. Kaut kas mīklains. Par to arī ir dziesma”, tā dziesminieks par savu jaunāko veikumu.

Mūzikas un teksta autors ir “Taurud”· Piesaistīti talantīgi, jauni mūziķi no Mančestras, daudzsološs producents Šons Rogans (Spotify - Sean Rogan) un darbs notiek pašu spēkiem studijā, kas atrodas producenta garāžā. Šogad gaidāms arī vairākkārt pieminētais minialbums.

“Taurud” iepriekšējie darbi pabijuši arī regulārajā radio apritē, uzvarējuši Radio “SWH Priekšnamā” un prezentēti TV. Mūziķis vasaras laikā aktīvi koncertē Lielbritānijā un, kā minēts iepriekš, ir plāni šogad koncertēt arī Rīgā un Jūrmalā.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!