Marijai Naumovai emocijas ļauj izbaudīt daudz skaistu brīžu

Raksta attēls - Marijai Naumovai emocijas ļauj izbaudīt daudz skaistu brīžu Foto no personīgā arhīva

21.09.2016

Dziedātāja Marija Naumova pierādījusi, ka, ja vajag, tad var uzvarēt arī “Eirovīzijas” dziesmu konkursā, bet pamatā pievērsusies pieaugušo populārajai mūzikai ar franču un citu tautu tradicionālās mūzikas piegaršu.

Šoreiz mini-anketējam tieši viņu un noskaidrojam, ka dziedātāja viņa gribēja būt jau bērnībā, patīkamu zosādu viņai spēj izraisīt daudzas mākslinieciskas lietas, viņa savulaik ļoti gribējusi sadarboties ar Arni Medni un Ainaru Mielavu, koncertos sanācis piedzīvot pabūšanu citā dimensijā, bet latviešu mūzikas nākotnē viņa cer ieraudzīt smalkāku gaumi.

Kurā brīdī pirmoreiz saprati, ka vēlies kļūt par mūziķi, un kāds bija nākamais solis?

Sešu gadu vecumā uzzīmēju meiteni ar mikrofonu un parakstījos: “Es gribu būt dziedātāja.” Izskatās, ka esmu to gribējusi jau no pašas bērnības. Apzināts solis bija piedalīšanas konkursā “Meklējam solisti”. Bet vispār es dziedāju vienmēr, kad tas bija iespējams!

Kura bija pirmā dziesma, kas tev izraisīja patīkamu zosādu? Kas tajā bija tik īpašs?

Tādu dziesmu bija daudz, grūti kādu īpašu izcelt... Asaras sariešas acīs, kad skan laba mūzika, skatoties skaistas filmas. Esmu ļoti emocionāla, tāpēc tādu brīžu ir bijis ļoti daudz.

Ar kuru Latvijā vai pasaulē zināmu mūziķi tu vēlētos kopā ierakstīt albumu vai vismaz dziesmu un kāpēc?

Kādreiz gribēju nodziedāt ar Arni Medni un ar Ainaru Mielavu. Ar Ainaru sanāca, ar Arni diemžēl ne... Bet tagad man ir galvenais, lai blakus ir labi mūziķi, ar kuriem man ir ļoti dvēselisks kontakts.

Kas ir dīvainākais, ko esi piedzīvojis savā vai varbūt kāda cita mūziķa koncertā?

Esību citā dimensijā, kurā es spēju visu!

Kas nākotnē notiks ar latviešu mūziku?

Ļoti ceru, ka jaunā paaudze spēs izmainīt marša-šlāgera tradīcijas un ienesīs citu ritma izjūtu, kas mainīs kopējo mūzikas gaumi.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!