Māris Grigalis piedāvā jaunu dziesmu savā izpildījumā “Laika Ziņas”

Raksta attēls - Māris Grigalis piedāvā jaunu dziesmu savā izpildījumā “Laika Ziņas” Publicitātes foto

07.05.2020

Kā atzīst Māris pats, populārākais jautājums ārpus ētera, ko viņam visbiežāk uzdot ikdienā ir: “ Kāds būs laiks?”. Tad nu atbilde ir atspoguļota viņa jaunajā dziesmā ar Guntara Rača vārdiem.

Māris atzīst, ka šī ir pirmā reize, kad viņa rakstītai melodijai kāds dzejnieks ir īpaši radījis vārdus, tad nu par to viņš ir pateicīgs Guntaram. Aranžēja un producēja skaņdarbu Gints Stankevičs, Factory Sounds studija.
Jāatzīst, ka daudzi nezin, ka Māris vienmēr ir bijis muzikāls TV cilvēks, jo vēl pirms savas TV karjeras uzsākšānas, 90-tajos gados viņš muzicēja grupā “Decembris”, kur spēlēja tolaik aktuālā synthpop manierē.
Kā vienmēr dziesma ir atrodama YouTube un visās populārākajās digitālajās platformās.
 

 

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!