Turpinot darbu pie solo albuma, Guntars Račs izdod dziesmu “Es gulēšu”

Raksta attēls - Turpinot darbu pie solo albuma, Guntars Račs izdod dziesmu “Es gulēšu” Publicitātes foto

04.11.2022

Neskatoties uz to, ka šobrīd Guntars Račs kopā ar grupu “bet bet” turpina intensīvu un labi apmeklētu 30 gadu jubilejas koncertu sēriju, mūziķis pamanās arī laiku pa laikam realizēt savus solo projektus. Jaunākās dziesmas “Es gulēšu” pamatā ir 22. maija dzejolis no dzejoļu grāmatu sērijas “365”.

Guntars: “Šī ir tāda divdomīga dziesma. Katrs, iespējams, tajā saklausīs kaut ko citu. Man tā vispirms ir dziesma par to, ka vēloties uzlabot pasauli sev apkārt, nereti aizmirstam paši par sevi. Bet kādam tas var šķist arī nedaudz intīms stāsts par pavisam citādām vēlmēm. Klausieties un izlemiet paši!”

Dziesmas “Es gulēšu” ierakstā piedalās Uģis Tirzītis (ģitāra) un Edvards Strazdiņš (piebalsis). Producēja Gints Stankevičs.

Guntars: “Soli pa solim tuvojos savam pirmajam solo albumam, kurā apkopošu paša rakstītās dziesmas, kuras pats arī esmu iedziedājis. Tajā būs iekļautas dziesmas no manas autorprogrammas “365”, ar kuru viesojos kultūras namos, muižās un bibliotēkās. Albumā būs iekļautas dziesmas “Mazs putniņš”, “Maijpuķīte”, kas ierakstītas kopā ar Rīgas Doma zēnu kori, “Ir vakars”, “Vēl nav par vēlu” un citas. Tās es krāju jau vairākus gadus.”

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!