Marta Grigale ar dziesmu "Choices" piesaka sevi elektroniskās popmūzikas lauciņā

Raksta attēls - Marta Grigale ar dziesmu "Choices" piesaka sevi elektroniskās popmūzikas lauciņā Publicitātes foto

19.01.2016 / Parmuziku.lv

Marta Grigale, kura līdz šim zināma kā aktrise, radio un televīzijas raidījumu vadītāja, nākusi klajā ar jaunu dziesmu "Choices".

Pērnā gada nogalē Marta izdeva savu pirmo oficiālo singlu "Ziemassvētku valsis", bet "Choices" ir mūziķes pirmais singls angļu valodā. Marta ir gan dziesmas vārdu, gan mūzikas autore. Ieraksta tapšanā piedalījies dziesmas aranžētājs un līdzproducents Kaspars Ansons.

Marta Grigale ar mūziku nodarbojas jau sen un ir apguvusi muzikālā teātra aktiermeistarību Londonas Mūzikas koledžā, Rietumlondonas Universitātē. Pēc atgriešanās Latvijā piedalījusies vairākās muzikālās izrādēs, dzied Nacionālā teātra iestudējumā "Jūtu tektonika".

"Dziesmas ideja mani atradi ļoti viegli - iedvesmojos no britu modernās lugas "Constellations" par to, cik ļoti katrs mūsu sacītais vārds un pat šķietami niecīgs lēmums ietekmē virkni tālāko notikumu mūsu pašu un apkārtējo dzīvē. Katra izvēle kaut ko nozīmē, un izvēle ir vienmēr. Runājot par elektronisko mūzikas piesitienu, jāsaka, ka stilistiski joprojām esmu muzikālos sevis meklējumos, bet "Choices" noteikti parāda virzienu, kādā vēlos strādāt." - stāsta dziedātāja.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!