Marta Grigale uzsāk sadarbību ar britu producentu un izdod jaunu dziesmu

Raksta attēls - Marta Grigale uzsāk sadarbību ar britu producentu un izdod jaunu dziesmu Publicitātes foto

22.01.2024

Pie klausītājiem nonākusi dziedātājas Martas Grigales jaunā dziesma “I’ll Be Enough”, kas turpina mūziķes dziesmu sēriju angļu valodā un ir viņas pirmā sadarbība ar britu producentu Krsitoferu Harisu (Kristofer Harris).

“Šī dziesma pie manis atnāca brīdī, kad jutos nelaimīga un pazudusi. Centos sevi nomierināt, apsolot, ka rīt saņemšos un jutīšos labāk, bet šodien drīkst būt arī šādi. Mums katram ir tādas dienas, tāpēc ļoti ceru, ka "I'll Be Enough" kalpos par mierinājumu arī citiem!” ar sajūtām par dziesmas radīšanu dalās Marta.

Dziesmas “I’ll Be Enough” tapšanā piedalījās britu producents Kristofers Hariss, kurš sadarbojies ar tādiem māksliniekiem kā Belle and Sebastian, Bear’s Den, Ghostpoet, kā arī Latvijas klausītājiem zināmo pašmāju mūziķi Chris Noah.

“To, ka ar Kristoferu esam uz viena viļņa, sajutu pašā darba procesa sākumā. Vairākas dienas no rīta līdz vakaram eksperimentējām ar skaņām un instrumentiem, un jāsaka, ka pirmo reizi esmu bijusi tik klātesoša dziesmas producēšanas procesā. Apzināti devāmies vairāk indie-pop virzienā, kas saderīgi piestāv gan šai kompozīcijai, gan saskan ar manu šī brīža dvēseles stāvokli,” komentē Marta.

Dziesmas Ill Be Enough” sapņaino teksta video veidojusi argentīniešu māksliniece Doloresa Nemi Kaldenteja (Dolores Nemi Caldentey) jeb "The Stars Collector".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!