Pirms dalības festivālā Zviedrijā MARTA izdod jaunu dziesmu “Glow Up Era”

Raksta attēls - Pirms dalības festivālā Zviedrijā MARTA izdod jaunu dziesmu “Glow Up Era” Foto: Ralfs Cimermanis

12.03.2024

Šodien pie klausītājiem nonāk dziedātājas MARTAS (Martas Grigales) pavasara vēstnesis - jaunākā dziesma “Glow Up Era” - uzmundrinoša melodija ar motivējošu dziesmas tekstu, kuras pirmatskaņojums notiks jau nākamajā nedēļā mūzikas festivālā “Future Echoes” Norkopingā, Zviedrijā.

“Glow Up Era” ir jau trešais skaņdarbs angļu valodā un turpina Martas Grigales jaunās radošās darbības periodu, kas aizsākās aizvadītā gada rudenī ar skaņdarbiem  “Losing Game” un “I’ll Be Enough”. Impulsu pievērsties dziesmu rakstīšanai angļu valodā Marta guva pēc kādas starptautiskas dziesmu nometnes, uz kuru mūziķe tika uzaicināta kopā ar līdzvērtīgiem profesionāļiem no vairākām valstīm. 

“Atšķirībā no pāris iepriekšējiem singliem, šo dziesmu caurstrāvo prieks - iespējams, “Glow Up Era” ir uzmundrinošākā dziesma, kādu jebkad esmu radījusi. Savā ziņā tā ir manifestācija, jo ieliku dziesmā visu to labo, kas vēlos būt, visu to, ko vēlos dzirdēt un just, un ticu, ka, to klausoties, ir iespējams sevī uzjundīt kārtīgu devu pašpārliecinātības,” par jauno veikumu stāsta Marta Grigale. “Man ir liels gandarījums, ka jaunais radošais process tiek novērtēts, jau nākošajā nedēļā uzstāšos mūzikas festivālā "Future Echoes" Zviedrijā un izpildīšu tur arī jauno dziesmu.”

“Glow Up Era” dziesmas mūzikas un teksta autori ir Marta Grigale un britu producents, dziesmu autors un mūziķis Kristofers Hariss, kā arī abi mūziķi piedalījušies dziesmas producēšanā.

Kristofers Hariss dalās savā pieredzē: “Strādāt ar Martu ir viegli, darbs norit atbrīvotā atmosfērā, tas attiecas arī uz citiem skaņdarbiem, kurus kopā esam radījuši. Viņa ļoti skaidri zina, ko vēlas dzirdēt savā mūzikā, kā arī skaidri, kas patīk, kas nepatīk, un vienlaikus ļaujas radošajam procesam - ieslīdot “truša alā”, gluži kā Alise Brīnumzemē, un izpētot svaigas un interesantas idejas! Tas ir bijis uzmundrinošs un patīkams darba process.”

Dziesmas izdošanas procesu ir bijis iespējams īstenot ar Biedrības “Latvijas Izpildītāju un producentu apvienības (LaIPA)” stipendijas atbalstu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!