“Mēs Jūs Mīlam” piesaka sevi Eirovizijā

Raksta attēls - “Mēs Jūs Mīlam” piesaka sevi Eirovizijā Foto: Ģirts Raģelis

10.01.2022

Apvienība “Mēs Jūs Mīlam” (Ralfs Eilands & Kaspars Breidaks) izdevusi skaņdarbu “Rich Itch”, kurš nu jau ticis konkursa Supernova pusfinālā!

Ralfs Eilands par šo avantūru stāsta šādi: “Dziesma radās visai amizanti. Kad kopā ar Rūdolfu Ozolu un Valteru Sprūdžu bijām beiguši rakstīt “Pay My Own Bills” ar kuru dziedātāja Linda Rušeniece arī ir tikusi Supernovā, es teicu, ka ir vēl ātri jāsaraksta skaņdarbs ar kuru izjokot Kasparu Breidaku. Tā aptuveni pusstundas laikā tapa “Rich Ich”, kuru es iesniedzu Supernovā, piesakot Kasparu, kā solistu. Liels bija viņa pārsteigums, kad janvārī viņam zvanīja no konkursa, lai paziņotu, ka viņš tajā ir ticis. Beigās mēs abi izsmējāmies un vienojāmies, ka dziesmu izpildīs “Mēs Jūs Mīlam” un centīsimies darīt visu, lai paši priekšnesuma laikā neatrastos uz skatuves. Gada labākā izjokošana, es teiktu!”

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!