"MESA" izdod jaunu albumu

Raksta attēls - "MESA" izdod jaunu albumu

12.02.2020

Trešdien, 12.februārī pie klausītājiem nonāk mūzikas projekta "MESA" jaunākais studijas albums "M3SA".

Pēc skaita trešais "MESA" albums, jau tradicionāli, vispirms ir iegūstams digitālā formātā pret ziedojumiem projekta labdarības kampaņas mājaslapā www.mesarmesa.lv.

Albums kompaktdiskā, par īpašu cenu būs pieejams 14.februārī, "MESA" lielkoncertā "Arēnā Rīga" un no 15.februāra būs pieejams visās "Circle K" degvielas uzpildes stacijās.

“Šis ir jau trešais projekta MESA albums, pie kura darbs aizsākās pirms pusotra gada, 2018.gada vasaras beigās. Bijām paredzējuši, ka tas nonāks pie klausītāja daudz agrāk, bet šodien, divas reizes pārceļot iznākšanas datumu, beidzot esam priecīgi paziņot, ka albums ir gatavs sagaidīt savu klausītāju. Un visvairāk mēs esam priecīgi par to, ka mūzika var kalpot lieliem mērķiem," tā par nule kā izdoto albumu saka Gatis Irbe.

"MēsArMesa" labdarības kampaņā katram ziedotājam ir iespēja ziedot brīvi izvēlētu summu vai nu konkrētam bērnam, vai ziedot līdzekļus pirmajam rindā gaidošajam bērnam, pretī par ziedojumu saņemot jebkuru no trim "MESA" albumiem. Šogad palīdzību gaida 25 bērniņi, kuriem nepieciešama TheraSuit rehabilitācijas nodarbības. Katram bērniņam ārstu konsīlijs ir rekomendējis atšķirīgu nodarbību skaitu, kas tiks papildināts ar citām nodarbībām (gaitas robota G-EO System nodarbības, audiologopēda nodarbības, ergoterpija utml).

Albums satur 10 kompozīcijas, no kurām deviņām muzikālais producents ir Rūdolfs Budze. Visas dziesmas masterējis ir Jānis Šmēdiņš. Relīzē ir iekļauti arī sadarbības skaņdarbi ar dziedātāju Ievu Akurateri un grupu "Laika Suns".

Albuma vāciņa noformējumā jau tradicionāli ir izmantota speciāli šim mērķim radītā mākslinieka Pauļa Postaža glezna.

14.februāri, "Arēnā Rīga" notiks jau otrais "MESA" lielkoncerts, kurā tiks izpildītas arī dziesmas no jaunā albuma īpašā skanējumā, kas tiks papildinātas ar iespaidīgām videoprojekcijām. Uz koncertu ir atlicis pavisam niecīgs papildbiļešu skaits un ir sagaidāms, ka uz koncertu dosies vairāk kā 12'000 klausītāji.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!