MESA, piedaloties Agnesei Rakovskai, izdod videoklipu "Mūžīgais Dzinējs"

Raksta attēls - MESA, piedaloties Agnesei Rakovskai, izdod videoklipu "Mūžīgais Dzinējs" Ekrānšāviņš

30.08.2016 / Parmuziku.lv

Dziesma "Mūžīgais Dzinējs" ir pēdējais singls no MESAS - Gata Irbes, plašāk pazīstams kā Gacho, labdarības projekta "Mēs ar MES". Projekta mērķis - fiansiāli atbalstīt bērnu ar kustību traucējumiem rehabilitāciju.

Arī dziesma "Mūžīgais Dzinējs" stāsta par kustības nozīmīgumu cilvēka dzīvē - gan fizisku nodarbību, gan kā nebeidzama tiekšanās apgūt un uzzināt ko jaunu.  Videoklipā kustību atveido dejotāju pāri, kuri cilvēka mūžu izdejo no bērnības līdz sirmam vecumam. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!