Mickeen izdod dziesmu "ardievu" kopā ar reperi goču

Raksta attēls - Mickeen izdod dziesmu "ardievu" kopā ar reperi goču Publicitātes foto

24.02.2023

Elektroniskās mūzikas producents Mickeen (Miks Pinzulis) sadarbojoties ar reperi goču (Gatis Orniņš), 21.februārī izdod pirmo albuma singlu no Mickeen gaidāmā debijas albuma.

goča par dziesmu: "Dziesma rakstīta par personības metamorfozi, kas saistīta ar krasu vērtību maiņu un lūkošanos caur pavisam jaunu prizmu - dziesma sarakstīta punktā, kad autors ir atteicies no iepriekšējām vērtībām un skatās jaunajā plašumā, kas paveras priekšā. lai gan nav zināms, kādu ceļu iet tālāk, ir skaidrs, kuru noteikti neizvēlēties otrreiz.”

Mickeen: ''Katrā dziesmā ko rakstu ielieku spēcīgas emocijas un tās nolasīt dodu māksliniekam ar ko sadarbojos. goča, manuprāt, to spēja ideāli interpretēt - neizmainot dziesmas noskaņu.''

Dziesmas autors ir Mickeen, bet tekstu radīja goča.

Šis ir pirmais singls no Mickeen gaidāmā debijas albuma “Hyalite”. Iepriekš Mickeen ir producējis repera ZEĻĢIS debijas albumu “PARALĒLES” kā arī divus savus EP projektus.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!