Mickeen kopā ar reperiem Odu un E.V. izlaiž dziesmu “krīt gaisma”

Raksta attēls - Mickeen kopā ar reperiem Odu un E.V. izlaiž dziesmu “krīt gaisma” Publicitātes foto

24.03.2023

Mūzikas producents Mickeen izdod otro albuma singlu “gaisma krīt” ar reperiem Odu un E.V.

Ods: “Dziesma tekstuāli ir sadalīta 2 daļās. Tā iesākas ar bažām par nākotni, apkārt notiekošo un citiem ikdienas un personības kompleksiem, ar ko saskaros. Man ir bail  atzīt, ka es esmu cilvēks un dienas beigās es nezinu, kas, kā notiks un vai vispār notiks. Dziesmas otrā daļa tekstuāli ir maza uzelpa, kas tiek sasaistīta ar manu vecmāmiņu. Kad pasaule apkārt brūk, es paveros debesīs tāpat kā kādreiz uz savu vecmāmiņu. Kamēr debesis nav man uzkritušas virsū - viss ir kārtībā. ”

Mickeen: “Dziesmu sāku producēt laika posmā, kad jutu daudz smagas sajūtas, taču taisot dziesmu gribēju notvert noskaņu, ka pastāv cerība un  viss beigās būs labi” stipru gribasspēku pakāpties augstāk virs šīs ikdienas, kaut gan varbūt nezini kā. Pati pacelšanās sākās brīdī, kad saproti, ka pat augstākajos punktos gaisma krīt.”- Tā E.V. komentē jaunāko Mickeen garadarbu.

Šis ir otrais singls no Mickeen gaidāmā debijas albuma “Hyalite”. Iepriekš Mickeen ir producējis repera ZEĻĢIS debijas albumu “PARALĒLES” kā arī divus savus EP projektus.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!