Miks Dukurs izdod singlu un video “Bez Steigas”

Raksta attēls - Miks Dukurs izdod singlu un video “Bez Steigas”

10.11.2016 / Parmuziku.lv

Dziesma ir par to, ka nav, kur steigties un dzīve ir “jāiet” lēnām, to pienācīgi izbaudot. Autoram Mikam Dukuram īpaši aktuāli tas kļuvis, kopš viņš kļuvis par tēvu dēliņam Frenklinam.

“Mana ikdiena un dzīves uztvere ļoti izmainījās jau gaidot bērna piedzimšanu! Attiecos pret lietām ar daudz lielāku vērību, cenšos vairāk baudīt un darīt lietas, kurām ir nozīme, bet dalīties tikai ar būtiskāko, brīžiem, kurus tiešām vēlos atcerēties. Vērojot dēlu augam, vairāk kā pirms tam, sajūtu, cik ātri skrien laiks. Tā arī nonācu līdz pārdomām par mūsdienu apsēstību ar viedtālruņiem, sociālajiem tīkliem kā arī par to cik ātri lietas un notikumi zaudē aktuālitāti,” stāsta mūziķis

“Bez Steigas” radās Carnikavā pie jūras, siltā vasaras dienā - es, sieva, dēls un ģitāra - viss ko sirds var vēlēties! Šķita skaisti un izlēmu to dienu paturēt tikai sev, neķert pēc telefona un “nešērot” visu ko redzu. To patieso sajūtu tāpat ar bildi kādā no sociālajiem tīkliem nenodosi. Protams, tāda tagad ir mūsu ikdiena, priekšrocība nemitīgi dalīties, kas bieži vien atvieglo dzīvi. Nepārmetu, tikai vēlos aicināt nepazaudēt savu brīvību, vairāk būt mirklī to pilnvērtīgi izbaudot un reizēm paturot tikai sev.”

 Turpat pat blakus vietai, kur radās skaņdarbs - skaistajos Carnikavas priežu mežos, tapis arī dziesmas video stāsts. Teksta un mūzikas autors Miks Dukurs, Mikss - Krišjānis Geidāns, māsters - Ģirts Laumanis (Hodila Records, Valmiera), video - Emīls Ašmanis, dejotāja - Elza Opelte, make up un mati (dejotājai) - Zane Lodiņa.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!