Ar enerģisku video Aminata prezentē jauno singlu

Raksta attēls - Ar enerģisku video Aminata prezentē jauno singlu Publicitātes foto

24.07.2017 / Parmuziku.lv

Dziedātāja Aminata prezentē jaunu singlu un arī videoklipu "Prime Time". Dziesma sarakstīta sadarbībā ar producentiem no Zviedrijas un Dānijas un tā ierakstīta studijā Malmo, Zviedrijā.

"Prime Time" ir par uzmanības trūkumu. Par meiteni, kurai ļoti trūkst drauga uzmanības un viņa nespēj piekļūt viņa sirdij un dvēselei, jo viņš domā tikai un vienīgi par darbu. Jaunība un attiecīgi labākie gadi aiziet, bet draugs tā arī nebauda dzīvi un attiecības. Tāpēc meitene izmisīgi aicina draugu: "Pick me up on your way out..."

 

Videoklipā šis stāsts apspēlēts tā, ka meitene cenšas pievērst drauga uzmanību, mēģinot padarīt viņu greizsirdīgu. Viņa flirtē ar citiem un to uzfilmē, lai pēc tam nosūtītu draugam un tādējādi viņu provocētu. Videoklipa režisors ir Steve Spencer (Reinis Spaile), producents - Linda Jee, operators - Jānis Šēnbergs, stilu veidojusi Elga Homitska un "Elga Homitska Image House Team".

 

Aminata stāsta, ka ir priecīga par paveikto un īpaši uzslavē dziesmas un videoklipa tapšanas komandu:

Man ļoti patīk sadarboties ar režisoru Steve Spencer. Viņš nebaidās iziet ārpus šķietami iespējamā un ir drosmīgs savās idejās. Filmēšanas procesu patiešām baudīju. Tas bija jautri un radoši. Filmēšana notika gada īsākajās naktīs, tāpēc visu vajadzēja darīt strauji un bez ilgas kavēšanās. Tāpat ļoti iejutos tēlā, ko man radīja Elga Homitska ar savu komandu. Izrādās, ka manī iekšā mīt īsts urban street style! Pēc filmēšanas vēl kādu laiciņu nevarēju iziet no šī tēla, par ko paldies jāsaka arī videoklipa atbalstītājiem "Nike".

No 24. jūlija dziesma dzirdama Latvijas radiostacijās un lielākajos mūzikas straumēšanas servisos.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!