Miks Galvanovskis sadarbībā ar hip hop mākslinieku Idus Abra izdod dziesmu latviešu valodā

Raksta attēls - Miks Galvanovskis sadarbībā ar hip hop mākslinieku Idus Abra izdod dziesmu latviešu valodā Ekrānšāviņš no video

22.01.2019 / Parmuziku.lv

Pēc pusotra gada pārtraukuma 21 gadu jaunais mūziķis Miks Galvanovskis sadarbībā ar hip hop mākslinieku Idus Abra izdod dziesmu latviešu valodā, kas ir pirmais singls no 2019. gada maijā gaidāmā EP albuma. Dziesma un tās videoklips tika prezentēts 18. janvārī iespaidīgā koncertā, Radio Bār telpās, bet 20. janvārī dziesma pirmo reizi izskanēja radio viļņos ar pirmatskaņojumu Radio SWH.

Dziesmas nosaukums un pamatmotīvs "MOSTIES" apzīmē dziedātāja emocionālo cīņu ar  pieredzētajām grūtībām pēdējā gada laikā. M.Galvanovskis par jauno singlu izsakās šādi: “Dziesma "MOSTIES" ir par visgrūtāko cīņu, kas, manuprāt, mums ir jāizcīna- tā ir cīņa ar sevi. Es domāju, ka mēs visi šajā dzīvē jau esam paspējuši piedzīvot kādus lūzuma punktus, kad mēs paši uz sevi dusmojamies par savu rīcību, nespēju saņemties un saskarties ar jaunām sevis radītām problēmām. Arī videoklipā spoži tiek atspoguļots šis izmisums, bailes un nepārliecība, kas ir izveidojusies paša radītajā ilūzijā.” Dziesmas mūzikas un vārdu autors ir M.Galvanovskis, bet spēcīgās hip-hop daļas tekstu ir sarakstījis mākslinieks Idus Abra. Dziesmu producējis Reinis Briģis, bet videoklipu veidojis Valdis Krūmiņš.

Miks Galvanovskis pirmo reizi Latvijas mūzikā savu vārdu atzīmējis 2015. gada nogalē, būdams solists grupā "Ne citu rīt".  2016. gadā, Miks uzsāka savu solo karjeru, izdodot dziesmu "Pamosties vienam", kuras videoklips ieguva lielu atpazīstamību. "Supernova 2017" pusfinālists. Izdotas vairākas dziesmas latviešu un angļu valodā, sadarbojoties ar Latvijas labākajiem producentiem. Projekta "Jauno mūziķu apvienība" izveidotājs. 2018. gada 28. aprīlī, "Spīķeru koncertzāle" dziedātājs prezentēja savu debijas albumu "In Pieces". 

Idus Abra, īstajā vārdā Edgars Spudiņš ir Latvijas hip-hop mākslinieks un brīvrunu meistars. 2017 gada "Ghetto games" konkursa "Štuka par bazaru" uzvarētājs, "Brīvrunu projekts" izveidotājs un dalībnieks. 2018. gada pirmajā pusē izdots albums ar nosaukumu "Prelūdija", bet 2018. gada izskaņā, minialbums "Trips EP".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!