Miris "Adamsu famīlija" vokālists Tomass Gusevs

Raksta attēls - Miris "Adamsu famīlija" vokālists Tomass Gusevs Foto: Cafe "Leningrad" arhīvs

08.03.2017 / Parmuziku.lv

Šodien, 8. martā miris grupas "Adamsu famīlija" vokālists Tomass Gusevs.

Tomass Gusevs arī zināms arī kā alternatīvā roka grupas "Adamsu famīlija" līderis un  arī deviņdesmito gadu rokgrupas "D. Day Rabbit" vokālists. Mūziķa draugi un laikabiedri, pieminot Tomasu, ar savām atmiņām dalās vietnē Facebook.

"The King of Blues has left the building, jo kādā no koncertiem Fonteinā tu pats sevi kronēji par karali un teici Stīnam, lai met tev izaicinājumu gāzt no troņa. Man bija tas gods kādu laiku tavā grupā uzspēlēt basģitāru, kuras parvaldīšanas gudrības pirms tam biji man samācījis. Daudz labas un nedzēšamas atmiņas. Man tevis pietrūks, Tomass, un tavas garās "zoles", vietnē Facebook raksta Herbe Panks no pankroka grupas "Rīta Stienis", cafe "Leningrad" saimnieks.

Savukārt mūzikas žurnālists Uldis Rudaks Tomasu atceras kā aizraujošu un smieklīgu cilvēku un asprātīgu dziesmu autoru, līdz galam nenovērtētu talantu. Cafe "Leningrad" saimnieks Sergejs Bižāns, jautāts par Tomasu, saka - altenatīvās mūzikas pārstāvjiem Tomass ir kā citātu vācelīte, Mūziķis klausītājus aizrāvis kā  talantīgs stāstnieks un emocionāls solo ģitārists.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!