Pašmāju alternatīvā roka grupa “Leenlake” debitē ar EP un video

Raksta attēls - Pašmāju alternatīvā roka grupa “Leenlake” debitē ar EP un video Publicitātes foto

05.06.2017 / Parmuziku.lv

2016. gadā dibinātā alternatīvā roka grupa "Leenlake" laiž klajā debija EP “So, Who You Really Are?” un video klipu dziesmai “Refresh”.

Mazalbums “So, Who You Really Are?” sastāv no 5 dziesmam, kurās apskāta tēmās par sabiedrības problēmām, cilvēka nepilnībam, bailēm un cīņu ceļā uz pašrealizāciju.

Klipu dziesmai “Refresh” filmējusi studija “TRE.LV” režisora Pāvela Trebukina vadībā.

Leenlake EP “So, Who You Really Are?” ir pieejams lielākajās mūzikas platformās - Spotify, iTunes, Google Play, ka arī to var noklausīties grupas Bandcamp lapā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!