"Momend" dziesmai "Eish" uzfilmē mistisku video

Raksta attēls - "Momend" dziesmai "Eish" uzfilmē mistisku video Ekrānšāviņš.

12.01.2016 / Parmuziku.lv

Dažas dienas pirms uzstāšanās festivālā "Eurosonic/Noorderslag" grupa "Momend” publisko videoversiju dziesmai "Eish" no albuma "Spirals".

Filmēšana režisora Matīsa Saulīša vadībā notika lauku mājās Valmieras apkaimē lielā salā 2016. gada pirmajās dienās.

Klipa pamatā ir ideja par cilvēku nemitīgo maldīšanos un meklēšanos šajā dzīvē. Meklētais reizumis mēdz būt tieši tas, no kā paši vairāmies. Sižetu veido trīs teju nesaistīti stāsti, kurus vieno māja nekurienes vidū. Tikai pašās klipa beigās nesaistītie stāsti savijas, noslēdzot idejas cilpu,

stāsta režisors.

Videoklips tapis sadarbībā ar "SO/SO Productions".

"Momend" ir 2009. gadā Rīgā dibināta rokgrupa, līdz šim izdevusi divus studijas albumus „Episodes of Trust” (2012) un "Spirals” (2014), koncertējusi Baltijas valstīs, Zviedrijā, Čehijā un Somijā. Šonedēļ "Momend” dodas uz Nīderlandi, kur piektdien uzstāsies Eiropas lielākajā mūzikas konferencē "Eurosonic/Noorderslag”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!