Musiqq jauns singls - Mēs viena koka zari

Raksta attēls - Musiqq jauns singls - Mēs viena koka zari

30.11.2020

Dziesma ir sarakstīta laikā, kad cilvēks par cilvēku piedomā vairāk, kad pietrūkst ierastā ikdiena, brīvības sajūta, kad mūsos ir neizprate un domas par labo un ļauno. Un tikai esot saprātīgi un vienoti, varēsim dzīvot dzīvi tā, kā labpatīk!

 "Ar nepacietību gaidām atkaltikšanos ar klausītājiem, bet šobrīd nododam Jums, mūsu jauno dziesmu - "Mēs viena koka zari". Šī dziesma ir iekļauta akcijas “Eņģeļi pār Latviju” digitālajā dziesmu albumā “Brīnumu radot”", stāsta Emīls un Marats.

No 1. decembra Tev būs iespēja iegādāties "Eņģeļi pār Latviju" digitālo albumu "Brīnumu radot", veicot minimālo ziedojumu 10 eiro apmērā projekta mājas lapā www.engeliparlatviju.lv .

Radi brīnumu arī Tu - ziedo akcijai, saņem albumu un dāvini to, kas patiesi svarīgs!
#engeliparlatviju #mēsvienakokazari #musiqq

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!