Mūziķis Patriks izdod dziesmu “RUNNING”

Raksta attēls - Mūziķis Patriks izdod dziesmu “RUNNING”

03.03.2021

Mūziķis Patriks ir atgriezies ar singlu "RUNNING", lai dotu klausītājiem ieskatu stāstam, ap ko tiek veidots mūziķa debijas albums "PENUMBRA". Šis ir otrais singls no albuma.

Stāstot par dziesmas tapšanu, mūziķis saka:""PENUMBRA" ir koncepta albums, kas klausītāju izvedīs cauri emocionāli dinamiskam un aizkustinošam stāstam par mūziķa dzīvi. Dziesma "RUNNING" ir par brīdi, kad saproti, ka attiecību izjukšanu dēļ tavs tuvākais cilvēks neizbēgami kļūst par svešinieku, un vienīgais veids, kā sadzīvot ar šo sajūtu ir - bēgt no tā visa.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!