Mūziķis Patriks izdod dziesmu “GRÜVIE”

Raksta attēls - Mūziķis Patriks izdod dziesmu “GRÜVIE” Publicitātes foto

31.07.2020

Mūziķis Patriks ir atgriezies ar jaunu singlu "GRÜVIE", lai iekustinātu klausītājus šajā vasarā. Dziesma "GRÜVIE" ir pirmais singls no Patrika gaidāmā debijas albuma ar nosaukumu "PENUMBRA", kas ir gaidāms 2020. gada ietvaros.

Stāstot par ieraksta tapšanu, mūziķis atzīmē:""PENUMBRA" ir koncepta albums, kas klausītāju izvedīs cauri emocionāli dinamiskam un aizkustinošam stāstam par mūziķa dzīvi. "GRÜVIE" ir par vakariem, kuros cilvēks iet ārā ar draugiem, lai pavadītu labu laiku un pēkšņi satiek negaidīti saistošu personu, kas rada intrigu un liek ievilkties mūzikas ritmos un dejās. Stāsts tālāk attīstās līdz emocionālam ceļojumam, kura gals ir redzams tikai tad, kad ballīte tiek apturēta."

Žanri, ar ko asociējas mūziķis ir R&B/Soul, Alternative Pop, Singer/Songwriter, Bedroom Pop/Lofi Hip-Hop, Neo Soul un citi.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!