RAUM atgriežas ar jaunu dziesmu “Plēsīgi”

Raksta attēls - RAUM atgriežas ar jaunu dziesmu “Plēsīgi” Foto: Roberts Āboltiņš

27.09.2023

Pēc ilgākas radošās pauzes, mūziķis RAUM atgriežas ar jaunu dziesmu “Plēsīgi”, kas jau ir izpelnījusies klausītāju uzmanību.

Pirms pāris nedēļām Raum savā TikTok vietnē publicēja fragmentu no dziesmas “Plēsīgi”, kas ieguva klausītāju pozitīvu novērtējumu, bet šodien dziesma pilnā garumā pieejama visās straumēšanas vietnēs, tajā skaitā YouTube. Dziesmas mūzikas un teksta autors ir pats Raum, dziesma tapusi sadarbībā ar studijas producentu Faktu (Jānis Šmēdiņš).  

“Plēsīgi” ir mana līdz šim personiskākā dziesma, un tā radās kā reakcija pretrunām un haosam, kas darās manā galvā. Kā cilvēks, kas interesējas par to, kas notiek pasaulē, es katru dienu pakļauju sevi daudz negatīvām ziņām un informācijai. Turklāt teju uz katra soļa man ir izvēle, iet vieglāko ceļu vai pieturēties pie principiem. Tas nogurdina, notrulina, un var pat rasties sajūta, ka nekas nekad nemainīsies. Ka šādi būt ir normāli. Bet tā nav,” ar sajūtām par dziesmas rašanos dalās Raum “Ar šo dziesmu es tam visam  pretojos. “Plēsīgi” ir atgādinājums sev, ka viss šis ir pārejoši, un ka man ir izvēle, ko darīt ar “plēsīgajiem putniem”. Ceru, ka dziesma rezonēs ar citiem, un to noklausoties kāds sajutīsies mazliet labāk par sevi un savu stāvokli un atcerēsies, ka pieliekot pūles mēs paši varam uzlabot situāciju.”

RAUM (īstajā vārdā Reinis Straume) ir izpildītājs un dziesmu autors, kurš 2021. gadā pieteica sevi kā solo mākslinieku. Reinis vairākus gadus bija viens no grupas “Double Faced Eels” vadošajiem dalībniekiem.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!