Mūziķu apvienība “MUUD” izdod otro singlu “Nomaina Rīti”

Raksta attēls - Mūziķu apvienība “MUUD” izdod otro singlu “Nomaina Rīti” Publicitātes foto

02.02.2024

Dziesmas ierakstā piedalījās vairāki reperu apvienības “Kreisais Karsts” dalībnieki - Mārtiņš Mednis, Ingus Šusts (Punkts uz I), Henrijs Mucenieks, kā arī mūziķis Jānis Krūmiņs, kas iepriekš pazīstams ar dalību hiphop projektā “Olas”.

Dziesmas motīvs ir par to, ka “rīts gudrāks par vakaru”, un to, ka vakardienas problēmas un sarežģījumi izgaisīs pienākot jaunai dienai, kas nesīs jaunas iespējas. Galvenais nenolaist galvu un turpināt strādāt,” norāda Ingus Šusts.

“Dziesmā apspēlēta mūžsenā patiesība, ka viss vienmēr ir līdzsvarā -  un Jaņ. Nav diena bez nakts, nav ļaunā bez labā, nekas nav viennozīmīgi, jo viss notiek cikliski un viļnveidīgi. Personīgi man, šīs kompozīcijas vēstījums asociējas ar apziņu, ka notiek nemitīga kustība -virzība uz priekšu, kā pa spirāli. Līdz ar to jebkas, kas šodien ir “neveiksme”, rītdien var kļūt par “veiksmi”. Galvenais, kā mēs katrs uztveram un sagremojam šīs situācijas. Ko darām, lai ietekmētu iznākumu? Labrīt, klāt ir jauns rīts! Katra diena ir jauns sākums!” norāda Jānis Krūmiņš.

Muzikālo pavadījumu sacerējis Armēnijas producents “Placcebo Beats”, ģitāru iespēlējis Henrijs Mucenieks no grupas “Līvi”. Šis ir otrais singls no apvienības gaidāmā albuma. Jaunais singls tapis Kreisā Krasta studijā, kur arī tapusi dziesmas pēcapstrāde. Tam radīts arī videoklips, kuru iemūžināja grupas dalībnieki un montēja Toms Rings.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!