MYSKIN Mazās Imantdienas” Kalnciema kvartālā 1. jūlijā

Raksta attēls - MYSKIN Mazās Imantdienas” Kalnciema kvartālā 1. jūlijā

30.06.2021

Svinot vasaru un atkaltikšanos, 1. jūlijā Kalnciema kvartāls kopā ar “MySkin.lv” ādas skaistuma māju aicina uz izcilā latviešu mūzikas dižgara, komponista Imanta Kalniņa “MYSKIN Mazajām Imantdienām”, kurās skanēs labi zināmas un iemīļotas komponista dziesmas, kā arī mazāk dzirdēti skaņdarbi un jauni aranžējumi.

Koncertprogrammā uzstāsies dziedātāji, kam tuva Imanta Kalniņa mūzika un kuru dzīvēs komponistam atvēlēta īpaša vieta - Olga Rajecka, Ērika Eglija-Grāvele, Ieva Kerēvica, Lelde Dreimane un Rēzija Kalniņa, kura ir šī īpašā koncerta idejas un programmas autore. Ieeja pasākumā bez maksas, no plkst. 19.00. Koncerta garums ~2 h.

Šogad Imanta Kalniņa mūzikas svētkiem aprit 45. jubilejas gads, tāpēc aicinām tos svinēt kopā ar mūziķiem un vienoties kopīgos sadziedāšanās svētkos. Komponista daiļrades darbi jau gadu desmitiem kļuvuši par sava laika simboliem un neatņemamu latviešu mūzikas sastāvdaļu, ietverot gan simfoniskos skaņdarbus, gan arī mūziku Latvijā populārām filmām un teātra izrādēm.

Uz vietas pasākumā apmeklētājus sagaidīs dažādi jauki pārsteigumi un iespēja tikt pie vērtīgām balvām no Myskin.lv. Pasākumā darbosies arī Kalnciema kvartāla kafejnīca ar ekskluzīvu itāļu vīnu izlasi un street food. Koncerta daļu būs iespējams vērot arī tiešraidē jeb live translācijā MySkin.lv Facebook lapā. 

Pasākumu atļauts apmeklēt pret Covid-19 vakcinētiem vai Covid-19 pārslimojušiem cilvēkiem, uzrādot pie ieejas derīgu Covid-19 sertifikātu (telefonā lejupielādētu QR kodu) kopā ar personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti). Derīgs Covid-19 sertifikāts jāuzrāda arī bērniem, kuri vecāki par 12 gadiem.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!