Imantdienās šogad trīs populārāko dziesmu programmas

Raksta attēls - Imantdienās šogad trīs populārāko dziesmu programmas Imants Kalniņš. Publicitātes foto.

29.05.2018 / Parmuziku.lv

Jūlija pirmajā pusē Cēsīs arī šogad klausītājus gaidīs gadskārtējie Imanta Kalniņa mūzikas svētki “Imantdienas”, piedāvājot labi zināmas un paaudžu paaudzēs iemīļotas komponista dziesmas, kas laika gaitā kļuvušas par būtisku Latvijas kultūras sastāvdaļu.

Koncerta pirmajā daļā tradicionāli uzstāsies grupa “Turaidas Roze”, taču atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, kad nācies izpildīt jaunas vai mazāk zināmu dziesmu programmas, šoreiz grupa atskaņos pašus populārākos skaņdarbus no sava repertuāra. Imantdienu koncerta otrajā daļā uzstāsies muzikālā apvienība “Raxtu Raxti”, atskaņojot komponista dziesmas tautas un pasaules mūzikai pietuvinātā skanējumā. Arī šajā programmā skanēs daudzas labi zināmas dziesmas savdabīgos un pārsteidzošos aranžējumos.

Savukārt Imantdienu koncerta noslēgumā uz Cēsu Pils parka estrādes muzicēs grupa “Autobuss debesīs” kopā ar Nacionālo Bruņoto spēku bigbendu, izpildot tautā plaši iemīļotas dziesmas Jēkaba Ozoliņa aranžējumos.

Kopā ar grupu “Autobuss debesīs” un Nacionālo Bruņoto spēku bigbendu uzstāsies pazīstamā džeza dziedātāja Kristīne Prauliņa.

Imantdienu koncerts Cēsu Pils parka estrādē 14. jūlijā sāksies plkst. 20.00. Biļetes jau iespējams iegādāties “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās un internetā www.bilesuparadize.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!