Nesanckionētās pašdarbības trio “Nodrāztie zīmuļi” publicē savu versiju Haralda Sīmaņa dziesmai “Agni”

Raksta attēls - Nesanckionētās pašdarbības trio “Nodrāztie zīmuļi” publicē savu versiju Haralda Sīmaņa dziesmai “Agni” Publicitātes foto

09.01.2023

Līdz ar Haralda Sīmaņa dziesmas “Agni” jauno versiju trio nodod klausītājiem savu pirmo EP “Doma baznīcu katoļiem”.

“Nodrāzto zīmuļu” draudzība ar pārlaicīgo dziesminieku Haraldu Sīmani ir bijusi katram sava un visiem kopā. Trio ne mirkli nešaubījās, kad notika lemšana par kāda pašmāju mākslinieka godināšanu, izveidojot viņa mākslas darbu “Agni” savā skanējumā jeb koverversijā. Kad dziesmas koverversija bija pabeigta (2022.janvāris), tā tika godīgi atskaņota Haraldam. “Nodrāztie zīmuļi” saņēma Meistara svētību šo dziesmu izpildīt arī turpmāk, pasniedzot to savā izpildījumā.

Dziesma “Agni” piebiedrojas nu jau klausītāju ausīs nonākušajam debijas skaņdarbam Cērt (Bende nāk). Abas kompozīcijas ir iespējams noklausīties gan Youtube gan Spotify un dažās sevi cienošās raidstacijās.

“Nodrāzto zīmuļu” pirmais EP “Doma baznīcu katoļiem” ir pieejams Spotify un pārējās platformās, kur dziesmām “Cērt (Bende Nāk)” un “Agni” piebiedrojas skaņdarbs “Izdzimtā”, kas ir stāsts par latviešu valodas grūto likteni jaunās paaudzes apziņā, kā arī smagā mantra “Bērzu sula”, ko iedvesmojuši specifiski sanskrita teksti.  Visi skaņdarbi ar noskaņas/teksta video artodami arī youtube platformā.  “Doma baznīcu katoļiem” EP bezmaksas vai par ziedojumiem var lejuplādēt šeit. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!