New Generation of Music Management aicina uz 3 gadu jubilejas svinībām

Raksta attēls - New Generation of Music Management aicina uz 3 gadu jubilejas svinībām Publicitātes foto

12.07.2016 / Parmuziku.lv

11. augustā mūzikas restorānā MOONShine ar vērienīgu koncertu notiks "New Generation of Music Management" 3 gadu jubilejas svinības. Koncertā piedalīsies NGMM mūziķi - "Very Cool People" kopā ar Aiju Vītoliņu, "Flame & The Rolltones", Elīza Baķe, "Rahu the Fool", Emīls Ašmanis u.c.

Jubilejas vakars tiks iesākts ar jaunajiem džeza talantiem no Rīgas Doma Kora skolas - saksofonistu Emīlu Ašmani un džeza vokālisti Elīzu Baķi, kuri mūs priecēs ar jau labi zināmiem un iemīļotiem džeza un blūza standartiem, kā arī populāro un soul mūziku. Vakara turpinājumā uz skatuves redzēsim un dzirdēsim "Rahu the Fool" - jugband blūza mūziku mūsdienu mūziķu izpratnē, tā sastāvā 3 lieliski muzikāli draugi, kuri satikušies grupā "The Coco'nuts" - Pēteris Narubins, Jāzeps Podnieks un Toms Valmiers. Vakara muzikālo daļu turpinās jau labi zināmie un sevi pieteikušie "Flame & The Rolltones" un "Very Cool People" kopā ar Aiju Vītoliņu.

Vakaru vadīs NGMM pasākumu vadītāji Elīna Geida & Krišjānis Berķis.

 NGMM - New Generation of Music Management ir mūzikas aģentūra, kuras pamatnodarbošanās ir mūziķu piesaistīšana dažādu veidu pasākumiem. Aģentūra paplašinās un nu jau pasākumiem piesaista arī pasākumu vadītājus. Šobrīd NGMM pārstāv 25 mūzikālas apvienības, 7 pasākumu vadītājus un Rīgas Improvizācijas teātri.

 Visi mūziķi aicināti piedalīties Jam Session, kas sekos uzreiz pēc koncerta daļas.

Biļetes uz pasākumu var nopirkt "Biļešu Paradīzes" kasēs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!