“Very Cool People” uzstāsies Valmieras koncertzālē

Raksta attēls - “Very Cool People”  uzstāsies Valmieras koncertzālē Publicitātes foto

26.09.2016 / Parmuziku.lv

22. oktobrī Valmieras koncertzālē notiks grupas “Very Cool People” (VCP) un dziedātāju Kristīnes Prauliņas un Evilenas Protektores koncerts. Tajā tiks spēlēti “The Meters”, Stevie Wonder, “Funkadelic” klasiskie skaņdarbi oriģinālos aranžējumos, kas veidoti tieši šim koncertam, kā arī jaunas oriģinālkompozīcijas.

Kristīne Prauliņa kā soliste koncertē Latvijā un ārzemēs gan ar gospeļkori, gan dažādiem džeza, blūza un populārās mūzikas sastāviem. 2013. gadā uzvarējusi ielu sporta un kultūras kustības “Ghetto Games” vokālistu konkursā. Gadu vēlāk ieguvusi galveno balvu arī starptautiskajā džeza vokālistu konkursā “Riga Jazz Stage". Kristīne piedalījusies vairākos Latvijas Radio bigbenda un Maestro Raimonda Paula koncertos un ierakstos. Sadarbība ar “Very Cool People” sākās “Funkology” koncertciklā, kur viņa izpildīja “The Meters” skaņdarbus. Kopš tā laika sadarbība aktīvi turpinās, kopā daudz koncertējot, rakstot oriģinālmūziku, aranžējot skaņdarbus un strādājot ierakstu studijā.

Evilena Protektore ir džeza dziedātāja no Latvijas, šobrīd studē džeza vokālu Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas džeza nodaļā un ir piedalījusies vairākos festivālos: “Pori Jazz” (Somija), “Limassol Jazz” (Kipra), “Live in Blue Bay” (Ukraina), kā arī konkursos: “Riga Jazz Stage” (Latvija), “Nõmme Jazz” (Igaunija), kur iegūta otrā vieta, un “Jazz Voices 2014” (Lietuva), kur iegūts “Grand Prix”. Evilena piedalījusies arī projekta “Jazz in Latvia” albuma ierakstā. Nesen viņa saņēma Nika Gothama (Nic Gotham) balvu par ieguldījumu Latvijas džeza mūzikā un džeza dzīvē. Kopš 2005. gada Evilena ir grupas “Pieneņu Vīns” vokāliste. Ar VCP viņa arī sāka sadarboties koncertciklā “Funkology”, izpildot fankmūzikas klasikas skaņdarbus oriģinālos aranžējumos.

“Very Cool People” ir viena no aktīvākajām un atraktīvākajām Latvijas fankmūzikas grupām, kas koncertē kopš 2007. gada. Grupa specializējusies jazz-funk, soul un funk stilos. VCP mērķauditorija nav tikai džeza cienītāji un mūziķi, bet arī cilvēki, kuriem iepriekš nav bijusi saskarsme ar jazz vai funk stiliem. Grupa cenšas sarežģītu un nopietnu mūziku padarīt viegli uztveramu un saprotamu ikvienam. VCP spēlē oriģinālmūziku, iekļaujot dažādus jazz, funk, hip-hop un soul mūzikas elementus. Grupa līdz šim laidusi klajā trīs albumus, kas visi tikuši nominēti Latvijas Mūzikas Ierakstu gada balvai: “Very Cool People” (2009), “Cruising in the Trolley” (2012) un “Funkology” (2015). Pēdējā ierakstā piedalās fantastiski viesmākslinieki: Kristīne Prauliņa, Evilena Protektore, Ralfs Eilands, Dinara Rudan, Oskars Stolse-Semerovs, Aija Vītoliņa un Jānis Stībelis. VCP koncertējuši daudzos festivālos, klubos un privātos pasākumos Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Polijā, Austrijā un Spānijā.

Vairāk informācijas: www.verycoolpeople.org

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!