No jauna ieskaņots "100 Debijas" 1998. gada hits "Kā viņa mani mīl"

Raksta attēls - No jauna ieskaņots "100 Debijas" 1998. gada hits "Kā viņa mani mīl" Publicitātes foto

15.03.2016 / Parmuziku.lv

Šodien, kad Latvijas Nacionālajā operā risināsies Mūzikas ierakstu gada balvas Zelta Mikrofons pasniegšanas ceremonija, klajā tiek laista Agra Semēvica no jauna ieskaņota savulaik grupas 100 Debija izpildītā dziesma "Kā viņa mani mīl", kura Gada Balvas 1998 pasniegšanas ceremonijā triumfēja kategorijā "Labākā deju mūzikas dziesma".

Deviņdesmitajos gados radītās dziesmas "Kā viņa mani mīl" , kuras autori ir Modris Skaistkalns un Agris Semēvics, atkārtota ieskaņošana emocionāli un nedaudz vēsturiski ir saistīta ar šogad atzīmējamo Zelta Mikrofona divdesmit gadi, tādējādi akcentējot šīs kompozīcijas jau reiz gūtos panākumus, saņemot balvu.

Ieraksts sadarbībā ar producentiem Lotaru Lodziņu, Jāni Kalvi un Pēteri Upelnieku šomēnes tika veikts Labo ierakstu studijā, tajā piedaloties arī ģitāristam Kasparam Zemītim.

Jāpiebilst, ka dziesma "Kā viņa mani mīl" ir iekļauta grupas "100 Debija"  izdotajā tāda paša nosaukuma albumā, kurš, līdzīgi kā tituldziesma, 1998. gadā saņēma Gada Balvu kā Labākais deju mūzikas albums.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!