"Zelta Mikrofons 2016": sākta balsošana kategorijā "Alfa Gada dziesma"

Raksta attēls - "Zelta Mikrofons 2016": sākta balsošana kategorijā "Alfa Gada dziesma" Publicitātes foto

01.02.2016 / Parmuziku.lv

Jau astoto gadu kategorijā "Alfas Gada dziesma" uzvarētāju noteiks tautas balsojums. Lai nobalsotu par "Alfa Gada dziesmu", no 1.februāra, iepērkoties tirdzniecības parkā Alfa, katrs pircējs saņems žetonu, kuru varēs atdot par sev vēlamo dziesmu balsošanas stendos pie Informācijas centra vai Rimi kasēm. Balsojums t/p Alfa norisināsies līdz 6.marta plkst.22.00.

Balsojumam t/p Alfa par Gada labāko dziesmu šogad izvirzītas šādas kompozīcijas:

  1. Vēstules spoguļrakstā – Aija Andrejeva un Kārlis Būmeisters
  2. Tikai divi mēs – Lauris Reiniks
  3. Turies – Astro'n'out
  4. Silta sirds – Musiqq
  5. Ziemu apēst – Prāta vētra
  6. Dieviņš – Dons
  7. Tu vilki nakti – Dzelzs Vilks
  8. Love injected – Aminata
  9. Kopā – Otra Puse, Antra Stafecka
  10. Viss var mainīties – The Sound Poets

Pagājušajā gadā uzvaras laurus plūca grupa Musiqq ar dziesmu Sekundes. “Mūziķim, pats svarīgākais ir klausītājs! Un pati lielākā balva ir klausītāju uzticība un atbalsts. Mums ir kolosāli fani, kas mūs novērtē un vienmēr atbalsta. Tas dod iedvesmu strādāt tālāk! Alfas rīkotais tautas balsojums par iemīļotāko dziesmu ir lieliska iespēja grupai tikt novērtētai un saņemt balvu, ar kuras palīdzību "Silta sirds - aukstu sasildīs",” uzsver mūziķi Marats Ogļezņevs un Emīls Balceris.

"Alfa Gada dziesmas" balsošanas rezultāti tiks paziņoti Mūzikas ierakstu gada balvas Zelta Mikrofons 2015 noslēguma ceremonijā 15. martā Latvijas Nacionālajā operā, kas šogad notiks jau 20. reizi.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!