Noklausies Anete Kozlovska jauno dziesmu "Kaut tuvāk vairs nevar būt"

Raksta attēls - Noklausies Anete Kozlovska jauno dziesmu "Kaut tuvāk vairs nevar būt" Publicitātes foto

02.12.2016 / Parmuziku.lv

Ieskandinot Ziemassvētku koncerta “Lielā svinēšana” tuvošanos, mūziķe Anete Kozlovskas publisko jaunu dziesmu "Kaut tuvāk vairs nevar būt".

Ziemassvētku ieskaņu koncertā 7. decembrī plkst.19.00 Spīķeru koncertzālē, Rīgā ar jaunām dziesmām klausītājus iepazīstinās dziesmu autore un izpildītāja Anete Kozlovska un grupa “MyRadiantU”. Vairāku dziesmu aranžējumus šim koncertam radījusi arī komponiste, grupas “Latvian Voices” dalībniece un 360TV raidījuma “Hobiju domnīca” vadītāja Laura Jēkabsone.

“Šī dziesma man ir par kaut ko tik dziļu un tuvu... Es nezinu, vai man ir izdevies šajos vārdos ielikt to tuvumu. Es ļoti ceru, ka caur šo dzīvo ierakstu, ar muzikālo noformējumu, ar stīgu kvartetu, kas man vienmēr pašai plēsis dvēseli uz pusēm, to sadzirdēs un sajutīs. Jo man ļoti gribas, lai tā mūzika, ko es radu, aiziet līdz sirds dziļumiem,” par jauno dziesmu “Kaut tuvāk vairs nevar būt” stāsta Anete Kozlovska.

Koncertā ar jaunu dziesmu pirmatskaņojumu iepazīstinās arī grupa “MyRadiantU”, kurai aranžējumus vairākām dziesmām īpaši šim koncertam un atskaņošanai kopā ar “NNN stīgu kvaretu” ir sarakstījusi L. Jēkabsone.

 “Man liekas, ka mēs bieži to lielo svinēšanu nesasniedzam, jo mēs negatavojamies. Svētkiem gatavošanās ir ļoti svarīga. Līdzīgi kā, ja vēlies mājās sarīkot labu ballīti, ir jāgatavojas - ir jāizdomā, jāsaplāno, lai lai ir ko baudīt, jāuzaicina viesi. Savā ziņā šis koncerts gan man, gan Jānim un Ilzei no “MyRadiantU” ir gatavošanās Ziemassvētkiem, jo mums visiem tie ir lieli svētki. Un tāpēc gribējām sagatavot šo koncertprogrammu mums pašiem, mūsu draugiem, faniem un ģimenēm, lai mēs varētu ieiet tajā lielajā svinēšanā,” stāsta A.Kozlovska.

Biļetes uz 7.decembra koncertu Spīķeru koncertzālē var iegādāties interneta vietnē ekase.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!