Anete Kozlovska un “MyRadiantU” satiksies īpašā Ziemassvētku koncertprogrammā “Lielā svinēšana”

Raksta attēls - Anete Kozlovska un “MyRadiantU” satiksies īpašā Ziemassvētku koncertprogrammā “Lielā svinēšana”

25.10.2016 / Parmuziku.lv

Dziesmu autore un izpildītāja Anete Kozlovska un grupa “MyRadiantU” šī gada 7.decembrī plkst.19:00 Spīķeru koncertzālē, Rīgā aicina klausītājus uz īpašo Ziemassvētku koncertprogrammu “Lielā svinēšana”.

Anetes lieliskā balss un dziesmas, no kurām vairākas 7.decembrī piedzīvos pirmatskaņojumu, izskanēs “NNN stīgu kvarteta” pavadījumā, svētku gaidīšanas laiku solot sagaidīt intīmā atmosfērā. Savukārt grupa “MyRadiantU” ar dzīvespriecīgām un enerģiskām kompozīcijām, izpildītām kopā ar stīgu kvartetu, adventa laikam piešķirs patiesa svinīguma dzirksti.

Akustiskā koncertprogramma “Lielā svinēšana” ir pirmais šāds mūziķu kopdarbs, un klausītājiem tas sola emocijām bagātu svētku sagaidīšanu. Šī būs arī pirmā reize, kad “MyRadiantU” klausītājiem muzicēs kopā ar stīgu kvartetu, koncertam tiek gatavoti īpaši skaņdarbu aranžējumi.

Biļetes uz 7.decembra koncertu Spīķeru koncertzālē var iegādāties no 25.oktobra plkst.10:00 interneta vietnē ekase.lv. 

Mūziķi plāno ar jauno koncertprogrammu uzstāties arī citās Latvijas pilsētās

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!