Noklausies "Ghettozloba" dziesmu "Kā tas var būt"

Raksta attēls - Noklausies  "Ghettozloba" dziesmu  "Kā tas var būt" Ekrānšāviņš

16.09.2016 / Parmuziku.lv

Grupa "Ghettozloba" laiž klajā jaunu skaņdarbu ar nosaukumu un reizē arī jautājumu - "Kā tas var būt", kurā pauž savu nostāju par procesiem sabiedrībā, par ļaužu rīcību un attieksmi vienam pret otru, pret apkārtējo vidi.

"Kādēļ, būdami neizpratnē par dažādiem notikumiem un pieredzēto, uzdodam viens otram jautājumu - kā tas var būt..!? Kā ir iespējams, ka cilvēki tik bieži paiet garām, novēršas, kā arī hierarhiski pārvērtē sevi, savu vietu un lomu - to reizēm ir tik grūti izskaidrot. Vēlme stāvēt tam visam pāri arī ir galvenais motīvs, kas izskan ar pēdējiem akordiem - to mūsu prāti nekad neņems pretī, to mūsu sirdis neielaidīs iekšā!" - uzskata grupa.

"Kā tas var būt" ir kā pāreja starp iepriekšējo, 2014.gadā izdoto albumu "Pamats sirdsmieram" un grupas jauno materiālu, pamazām ieskicējot nākamā albuma aprises.

Ieraksts tapis 2016.gada augusta sākumā, studijā KS Records, Kārļa Šteinmaņa virsvadībā. Kristapa Daneviča video.

Dziesma šobrīd klausāma arī aplikācijās Spotify , iTunes  un Deezer , kā arī no nākamās nedēļas Bandcamp un Soundcloud vietnēs.

Grupa "Ghettozloba" radusies 2002.gadā Valmierā, apvienojoties vairākiem bijušajiem klasesbiedriem. Vairāki "gabali" (Kam man, Celiņš, 8 mierīgie) savulaik griezušies ap savu asi dažādās Latvijas radiostacijās. Nospēlēts prāvs skaits dažādu koncertu uz lielākām un mazākām skatuvēm klubos un festivālos. Laika gaitā piedzīvojot grupas bundzinieka un ģitāristu maiņu, "GhettoZlobas" skanējums ir mainījies, bet vienlaikus nav zaudējis ticību melodijai. 2014.gada 22.septembrī grupa "GhettoZlobas" laiž klajā savu pirmo studijas albumu "Pamats sirdsmieram", kurā apkopots tās muzikālais veikums pēdējo gadu laikā, malā noliekot ansambļa agrīno daiļradi.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!