Spotify "laika kapsula" veido nostalģisku dziesmu izlasi atbilstoši tavam vecumam. Jāizmēģina!

Raksta attēls - Spotify "laika kapsula" veido nostalģisku dziesmu izlasi atbilstoši tavam vecumam. Jāizmēģina! Ekrānšāviņš

28.09.2017 / Parmuziku.lv

"Spotify" ir nolēmuši spēlēt uz cilvēkiem tik raksturīgo vēlmi kavēties nostalģiskās atmiņās par skaistajiem pusaudžu un jaunības gadiem.

Rīks "Your Time Capsule", ņemot vērā lietotāja vecumu, izveido izlasi no dziesmām, kas aktuālas bija klausītāja pusaudžu vecumā un jaunības gados, radot personalizētu un ārprātīgi nostalģisku izlasi. Kā izrādās, tieši "Spotify" dziesmu izlases, kuras veido konkrētas dekādes dziesmas, ir visvairāk klausītākās - tādā izlasēm kā 70., 80., 90. un šī gadsimta sākuma mūzikai seko no 1,2 līdz 1,7 miljoniem klausītāju. 

Vēlies izmēģināt? Lūk, savu "laika kapsulu" vari izmēģināt šeit vai arī lietotnē dodoties uz sadaļām "Browse" un "Decades". 

Kā piemērs - izlasi 21 gadu vecam klausītājam veidoja galvenokārt "Linkin Park", "Limp Bizkit", "Prāta Vētra" un Eminem.  Nenoliedzami - nostalģija mazliet pārņēma. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!