Noklausies! Reperis Idus Abra piedāvā jaunu mazalbumu "Bez Ierunām"

Raksta attēls - Noklausies! Reperis Idus Abra piedāvā jaunu mazalbumu "Bez Ierunām"

02.02.2021

Reperis Idus Abra (īstajā vārdā Edgars Spudiņš) ir izdevis jaunu mazalbumu "Bez Ierunām", padarot šo par trešo relīzi no Abras kopumā.
Atšķirībā no iepriekšējiem darbiem, par visiem EP pavadījumiem atbildīgs bijis pats Abra.

""Bez ierunām" tapa laikā, kad ārējo apstākļu dēļ biju jūtami zaudējis motivāciju ikdienas dzīvē. Domāju, ka pandēmijas situācija ir būtiski iespaidojusi daudzus no mums. Darbs pie šī mazalbuma palīdzēja savākt atpakaļ to kripatu spēka un jēgas apziņas, kas atradās manī iekšā. Jāsaka, ka šis ir ļoti personīgs ieraksts un daudz no darbiem rakstīju primāri tieši sev, kā atgādinājumus palikt uz nospraustā dzīves ceļa. Tomēr EP publicēju, jo, iespējams, manas pārdomas var palīdzēt arī kādam citam. Vai vismaz sniegt iespēju palūkoties uz dzīvi no cita skatupunkta." tā izsakās autors.

"Bez Ierunām" ir atrodams Abras Youtube kanālā un populārākajos straumēšanas servisos. Par tekstiem un pavadījumiem atbildīgs bijis Idus Abra, EP miksu un māsteru uzņēmies Fakts, kā viesmāksliniece albumā piedalās aktrise Maija Arvena, papildinot garāko šī mazalbuma skaņdarbu - "Gaisā". Albuma dizainu izveidojis Artūrs Jenots, savukārt foto - Ritvars Stankevičs.

Idus Abra ir reperis, lielākā repa medija Latvijā "Karsts Karsts" pārstāvisun divkārtējs Ghetto Games rīkoto brīvrunu (brīvruna - repa improvizācija, kur rīmes tiek radītas uz vietas - autora piezīme) sacensību "Štuka par Bazaru" laureāts, kā arī brīvrunu apvienības "Brīvrunu Projekts" dibinātājs. Savā darbībā sadarbojies ar tādiem mūziķiem kā Edavārdi, Arturs Skutelis, ansis, Līva Dumpe, Kristīne Prauliņa, Miks Galvanovskis, Gints Smukais u.c.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!