Normunds Rutulis un Exact piedāvā jaunu vasaras hitu “Laika nav”!

Raksta attēls - Normunds Rutulis un Exact piedāvā jaunu vasaras hitu “Laika nav”!

04.06.2021

Turpinot sadarbību ar ārvalsts producentiem, Normunds šoreiz pārsteidz ar vasarīgu deju mūzikas dziesmu “Laika nav”, kas tapusi sadarbībā ar norvēģu dj un producentu Exact, un Guntaru Raču.

Normunds Rutulis:” Ar Exact kādreiz sadarbojāmies radio SPIN FM dubstep mūzikas vakaru veidošanā. Jau ilgāku laika periodu viņš piedāvā mūsdienu popmūzikas hitus, kas neslēpj viņa aizraušanos ar dubstep. Laikā, kad žanru sajaukums ir modē, arī Andrejs eksperimentē un ir radījis dziesmu, kuras vokālo daļu ieskaņot piedāvāja man. Šai dziesmai ir arī angļu, krievu un ukraiņu versijas. Taču no zināmiem Krievijas producentiem tika saņemts mājiens, ka tieši latviešu versija ir visskanīgākā. Lepojos ar mūsu kopdarbu un ceru, ka līdzīgas sajūtas pārņems arī latviešu deju mūzikas cienītājus. Vārdus dziesmai lūdzām sarakstīt Guntaru Raču. Un, te tas ir!”

Exact: “ Es, kā mūzikas producents, labprāt eksperimentēju un šogad nolēmu pamēģināt izveidot dziesmu latviešu valodā. Daudzi zina, ka vairākus gadus dzīvoju ārpus Latvijas, taču singla izdošanas priekšvakarā esmu atgriezies dzimtenē un uz palikšanu. Esmu pārliecināts, ka šis nav pēdējais eksperiments latviešu valodā un nav vienīgais darbs sadarbībā ar Normundu un Guntaru. Sastrādāties ar Latvijas šovbiznesa metriem man ir liels gods. Viņi ir augsti profesionāļi un sava aroda lietpratēji. “

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!