Noskaidrots konkursa “Supernova 2016” finālistu četrinieks

Raksta attēls - Noskaidrots konkursa “Supernova 2016” finālistu četrinieks Publicitātes foto

22.02.2016 / Parmuziku.lv

Pusfinālā skatītāji visaugstāk novērtēja Justu un grupu Catalepsia, bet žūrija finālam izvirzīja MyRadiantU un Martu Ritovu.

Jau pēc nedēļas – 28. februārī – noskaidrosim, kurš no četriem izpildītājiem triumfēs konkursa finālā un pārstāvēs Latviju starptautiskajā “Eirovīzijas” dziesmu konkursā Stokholmā. Finālā uzvarētāja izvēle pilnībā būs uzticēta skatītājiem – uzvarētāju noteiks tikai skatītāju balsojums.

Konkursa “Supernova 2016” fināla dziesmas un izpildītāji:

  • Justs “Heartbeat” (A.Savadogo/A.Savadogo)
  • Catalepsia “Damnation” (E.Francs, J.Kreilis/E.Francs)
  • MyRadiantu “We Will Be Stars” (J.Driksna/J.Driksna)
  • Marta Ritova “Not From This World” (M.Ritova/M.Ritova)

“Supernova 2016” pusfinālā startēja astoņi dalībnieki: Justs, Markus Riva, Samanta Tīna, Catalepsia, Marta Grigale, Ivo Grīsniņš-Grīslis, MyRadiantU un Marta Ritova. Vislielāko žūrijas un skatītāju atbalstu saņēma Justs, grupa Catalepsia, duets MyRadiantU un Marta Ritova.

Tāpat kā iepriekšējās nedēļās, dalībniekus vērtēja gan skatītāji, gan žūrija – Ieva Kerēvica, Intars Busulis, Kaspars Roga un DJ Rudd jeb Rūdolfs Budze.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!