Noskaties! Markus Riva un Samanta Tīna jaunajā videoklipā

Raksta attēls - Noskaties! Markus Riva un Samanta Tīna jaunajā videoklipā Publicitātes foto

04.11.2020

Oktobra izskaņā pirmatskaņojumu piedzīvoja pirmais Markus Rivas un Samantas Tīnas duets ar nosaukumu „Man nesanāk”. Skaņdarbs īsā laikā izpelnījies lielu klausītāju atzinību un izraisījis plašu interesi par šo savienību arī ārpus Latvijas robežām. Nu skatītāju un klausītāju vērtējumam tiek nodots arī dziesmas video.

Inicatīva un video stāsta ideja pieder pašam Markum, savukārt klipa māksliniecisko noformējumu viņš uzticējis režisoram Pāvelam Trebuhinam, ar ko sadarbojas jau ilgus gadus. Par zvaigžņu grimu parūpējusies Samantas iecienītā grima māksliniece Jana Kozlova, un fimēšana notikusi fon Trompovska kvartālā.

Video redzami arī vairāki ekskluzīvi tērpi, kurus izveidojis dizainers no Latvijas Fjodors Podgornijs, un to iecienījušas tādas slavenības kā Lady Gaga, Madonna, Rita Ora, Blackpink u.c.

„Sastrādāties ar Samantu ir viegli un patīkami – esmu ļoti priecīgs, ka viņa uzticējās manām idejām un ļāvās video parādīties arī sev varbūt mazliet neierastākā ampluā,” stāsta Markus. „Būt ar viņu kadrā ir vienkārši kaifs – kameras Samantu mīl, un ikkatru klipa sekundi caurstāvo viņas šarms un enerģija.”

“Lai gan sākotnēji man kā cilvēkam, kas pieradis vadību ņemt savās rokās, bija mazliet neierasti pilnībā ļauties Markus idejām, uzticēties viņa izvēlētajiem stilistiem un filmēšanas komandai, es tomēr paļāvos un esmu sajūsmināta par rezultātu – stilistu darbs un izvēlētie tērpi bija izcili, esmu iepazinusi jaunus dizainerus, ar ko sadarbošos arī turpmāk,  komanda bija ārkārtīgi profesionāla un esmu ļoti apmierināta ar šo sadarbību un padarīto darbu”, piemetina Samanta

Kā ziņots, „Man nesanāk” ir trešais singls no gaidāmā Markus Rivas studijas albuma latviešu valodā, kas gaidāms vēl šoruden. Dziesma izdota ar Latvijas Mūziķu un producentu apvienības (LaIPA) piešķirto stipendiju.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!