Noskaties! OZOLS & PRUSAX video “Tu nāc Tu ej”

Raksta attēls - Noskaties! OZOLS & PRUSAX  video “Tu nāc Tu ej” Publicitātes foto

22.09.2020

Kā viens no galvenajiem jaunā albuma ierakstiem pēc spotify playlistes rādītājiem ir dziesma “Tu nāc Tu ej”, kas ir tapusi kopā ar “jaunās skolas” reperi - Prusaxu.

Augusta nogalē Ozols izdeva albumu “Y A U D A” un aizvadīja trīs  koncertus Rīgā – “Sporta 2 kvartāla”.  Koncertu ietvaros tika izpildīti   Ozola jaunā albuma singli, kā arī dziesmas no iepriekšējiem ierakstiem. Kā viens no galvenajiem jaunā albuma ierakstiem pēc spotify playlistes rādītājiem ir dziesma “Tu nāc Tu ej”, kas ir tapusi kopā ar “jaunās skolas” reperi  - Prusaxu. Esošais video ir kā neliels ieskats tajā, kā tika aizvadīti koncerti “Sporta 2 kvartālā”. Video autors ir Valentīns Ļinovickijs ar ko Ozols jau pāras reizes  ir sadarbojies. Klipā izmantoti video fragmenti un bildes no trīs koncerta dienām.

Ozols

Liels paldies visiem fotogrāfiem, un video materiālu autoriem, kas mūs atbalstīja šajā notikumā, un dalijās ar saviem darbiem.

 

Septembra nogalē, oktobra sākumā izpildītājs plāno izdot audio formātā koncerta ierakstu “Sporta Live”, pie kura skaņas dotajā brīdī strādā Didzis Simanovičs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!