OZOLS izdod jaunu video DIMANTA SVELME

Raksta attēls - OZOLS  izdod jaunu video  DIMANTA SVELME Publicitātes foto

18.11.2022

Hip Hop izpildītājs Ozols pēc ilgākas pauzes ir atgriezies ar jaunu singlu un video. Dziesma “Dimanta Svelme” veidota kopā ar “bītmeikeru” Niklāvu.

Niklāvs ir līdzautors tādām dziesmām, kā “Stils”, “Personības rekords” u.c.. Video klipu filmēja un apstrādāja  Andrejs Skurjats, kas ar Ozolu jau ir sadarbojies  arī pagātnē.

Ozols: “Esmu sācis rakstīt jauna albuma materiālu, un šī dziesma  varētu būt kā neliels tramplīns, lai notikumu uzņemtu zināmu ātrumu un notikumu gaitu. Paldies visiem, kas iesaistijās šajā projektā”.

Ozols savu karjeru uzsāka 1996. gadā grupas “Fact” sastāvā un ir izdevis septiņus studijas albumus. Pēdējais no tiem - “YAUDA” ir izdots 2020. gada augustā.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!