Noskaties Trap Love pirmo videoklipu "Mūzika un stils"

Raksta attēls - Noskaties Trap Love pirmo videoklipu "Mūzika un stils" Ekrānšāviņš

21.07.2016 / Parmuziku.lv

Jaunais trap mūzikas izpildītājs Trap lov€ piedāvā videoklipu dziesmai "Mūzika un stils". Tā vēsta par jautru un bezrūpīgu dzīvesveidu. Klipa autors ir Mārcis Šēners.

Trap lov€ jeb Harijs Širmansar sevi iepazīstina:

"Rakstu trapu, ko Latvijā vel līdz galam neatdzīst. Visiem patīk šo mūziku salīdzināt ar klasisko repu, bet uzskatu, ka to nevajadzētu darīt. Traps ir cits mūzikas novirziens, jau sākot ar flovu un beidzot ar bītiem. Esmu kokteiļbāra ''Sound n' Soul'' līdzīpašnieks, kurš atrodas manā dzimtajā pilsētā Talsos. Manos tuvākajos plānos ir izveidot leiblu, kura nosaukums būs ''Sound n' Soul Music". "Mūzika un stils" ir mans pirmais singls ar, kuru uzsāku savas jaunās mūzikas gaitas. Tai ir mierīgs, čilīgs vaibs. Piemērots, lai to klausītos mašīnā un housepartijos. Dziesma ir par jautru un bezrūpīgu dzīvesveidu."

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!