Notiks Katrīnas Gupalo Dzimšanas dienas koncerts

Raksta attēls - Notiks Katrīnas Gupalo Dzimšanas dienas koncerts Foto: Agnese Tauriņa

15.07.2020

Piektdien, 17. jūlijā Rīgā, Tallinas ielas kvartāla angārā «Tu Jau Zini Kur.» notiks mūziķes Katrīnas Gupalo Dzimšanas dienas koncerts. Šajā vakarā mūziķe pirmo reizi radīs performances kopā ar horeogrāfi Laumu Bergu, elektroniskās mūzikas guru Orioli un virtuozo trompetistu Kristianu Kalvu.

Koncerta programmā skanēs Katrīnas Gupalo oriģinālkompozīcijas, Imanta Kalniņa mūzika, kā arī Kurta Veila dziesmas, kas plašāk pazīstamas no grupas The Doors un Lūisa Ārmstronga repertuāra.

Katrīna Gupalo neakadēmiskās mūzikas lauciņā darbojas kopš 2018. gada, kad viņa uzrakstīja savu pirmo dziesmu «Too Much Sunshine». Katrīna ir izdevusi debijas albumu “Gentle and Done”,  devusies pirmajā ASV koncerttūrē, iesildījusi britu soulmūzikas dīvu Emeli Sandē koncertzālē Palladium, uzstājusies festivālā “Laima Vaikule Rendez – Vous Jūrmala 2018” Dzintaru koncertzālē, bijusi Supernova 2018 pusfinālā ar pašas sacerēto dziesmu “Intoxicating Caramel”. Nesen izdotās dziesmas «SVĀRKI?» un «Fredijs vairs nedziedās», kā arī Imanta Kalniņa mūzika Katrīnas interpretācijā pievērsušas plašu uzmanību medijos un lielu klausītāju mīlestību koncertos. Būdama profesionāla pianiste Katrīna ar savu balsi klavieru pavadījumā uzbur krāšņas skaņu gleznas.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!