Notiks meistarklase “Filmu mūzika un Zviedrijas mūzikas eksporta brīnums”

Raksta attēls - Notiks meistarklase “Filmu mūzika un Zviedrijas mūzikas eksporta brīnums”

13.01.2023

LaIPA informē - 10. un 11. februārī Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā notiks meistarklases “Filmu mūzika un Zviedrijas mūzikas eksporta brīnums”, kuru vieslektori ir jomas profesionāļi no Zviedrijas.

Meistarklašu projekta vadītājs, komponists, sitaminstrumentālists un JVLMA docētājs Rihards Zaļupe skaidro, kāpēc ir vērts ieklausīties zviedru profesionāļu pieredzē: "Mūzikā sapņi parasti saistās ar iespēju savu muzikālo darbību veikt starptautiski. Zviedrijas mūzikas eksporta fenomens ir unikāls, un viņi ir mūsu kaimiņi."

Vairāk informācijas šeit!

DALĪBAS MAKSA UN PIETEIKŠANĀS

  • Meistarklašu dalības maksa (uz abām dienām) – 70 EUR,
  • JVLMA studentiem un pasniedzējiem – 25 EUR,
  • Citu izglītības iestāžu vidusskolēniem, studentiem un pasniedzējiem – 35 EUR.

Meistarklases noritēs 10. un 11. februārī plkst. 10.00 JVLMA Ērģeļu zālē (reģistrēšanās – no plkst. 9.30).

Reģistrācija : https://tickets.paysera.com/.../filmu-muzika-un...

Vietu skaits ir ierobežots. Nenokavējiet!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!