N’Works publisko savu ceturto remiksu albumu OPUS DOMI

Raksta attēls -  N’Works publisko savu ceturto remiksu albumu OPUS DOMI

15.06.2020

Jaunākajā Normunda Rutuļa projekta N’Works albumā iekļauti 19 skaņdarbi, kas tapuši laika gaitā no 2014. gada, tostarp līdz šim daži nepublicēti darbi.

Tieši pirms Līgo svētkiem N’Works publisko savu ceturto remiksu albumu OPUS DOMI (Mājas darbi no latīņu val.). Albumā iekļauti 19, laika gaitā no 2014.gada radītu remiksu. Tostarp līdz šim daži nepublicēti darbi. Albumā dzirdami, jau augstāk minētais remiks Aminatai, kā arī Instrumenti, Jānis Stībelis, Otra puse, Ivo Grīsniņš-Grīslis, Normunds Rutulis, Oskars Petrauskis, Rūta Dūduma-Ķirse, Mārtiņš Ruskis, Franco Franco, Mārcis Auziņš, Raimonds Pauls, My Radiant You, bet bet, Andris Ērglis, Toms Kalderauskis, Rodion Gordin un Antra Stafecka, Rassel, Sabīne Berezina un Aivo Oskis.

Albumā iekļauto remiksu aranžētājs, programmētājs, skaņas dizaina veidotājs, miksa režisors, studijas producents un producents ir Normunds Rutulis jeb N’Works:  “Šis man ir liels notikums, kuram gatavojos, izrādās, 6 gadus, jo “bet bet” dziesmu remiksēju jau 2014.gadā. Tomēr lielāko albuma daļu esmu radījis pēdējo 3 gadu laikā. Nekur neesmu atkāpies no sava rokraksta, lai gan tas kļuvis mūsdienīgāks. Turpinu “pārtjūnēt” dziesmas, piešķirot tām citu noskaņu. Process ir ļoti aizraujošs un ar to es, jau kādu laiku, aizvietoju video spēļu spēlēšanu. Arī remiksēšana ir sava veida spēle, kuras rezultātā nedrīkst kļūdīties.  Skaista ir skaņas un mūzikas pasaule un ar remiksēšanu es tajā peldu un lidinos arvien tālāk un dziļāk. Mani aizrauj šis process.”

N’Works latviešu valodā nozīmē Normunda Darbnīca. N’Works iepriekšējais albums “3.45” tika nominēts Zelta mikrofona kategorijā “labākais deju vai elektroniskās mūzikas albums” 2017.gadā, bet par savu pirmo albumu “Double B tonality” 2010. gadā tika apbalvots ar “Latviešu ierakstu Gada balvu” par labāko deju vai elektroniskās mūzikas albumu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!