Oskars Deigelis fanus iepriecina ar jaunu video

Raksta attēls - Oskars Deigelis fanus iepriecina ar jaunu video Publicitātes foto

13.04.2016 / Parmuziku.lv

Publikas vērtējumam tiek nodots jaunais Oskara Deigeļa videoklips dziesmai „Man ir viss”, kas ir jau trešais radiosingls no dziedātāja un dziesmu autora topošā trešā studijas albuma „Insomnia”.

„Es savu dziesmu izjūtu pavisam unikālā un īpašā veidā. Tieši tāpat kā jebkurš cilvēks, kas to klausīsies. Nav būtiski kāda ir dziesmas oriģinālā pamatdoma, galvenais ir tas, kā tā caurstrāvo ļaužu domas, emocijas un piedzīvoto. Mums katram ir savs stāsts. Man ir manējais. Tev – Tavējais. Varu vien piebilst, ka skaņdarbs ir cerību, gaišuma un mīlestības piepildīts,” tā par savu lolojumu izsakās Deigelis, kurš pats ir gan mūzikas, gan teksta autors.

Dziesmā dzirdamo instrumentu iespēli un aranžejumu veicis Uģis Jēkabsons, ko pēcāk miksējis Kaspars Maks. Ar abiem mūziķiem Deigelim izveidojusies veiksmīga un stabila sadarbība.

Savukārt, videoklips filmēts sastrādājoties ar Kasparu Kambaru.

„Filmēšanas process bija ļoti jautrs. Izsmējāmies no sirds. Ļoti priecājos, ka Kasparam izdevās uztvert manu ideju. Jāsaka lielu paldies arī dejotājai Lindai Lejiņai par skaisto aktierspēli. Esmu apmierināts ar rezultātu,” noslēgumā saka Deigelis.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!