Oskars Deigelis un Diona Liepiņa apvienojas kopīgā dziesmā pateicoties aplikācijai “Tinder”

Raksta attēls - Oskars Deigelis un Diona Liepiņa apvienojas kopīgā dziesmā pateicoties aplikācijai “Tinder” Publicitātes foto

18.10.2022

“Viena mana diena” ir mūziķa Oskara Deigeļa jaunākais singls, kas tapis sadarbībā ar dziedātāju Dionu Liepiņu. Kompozīcijas autore ir Deigeļa māsa Anita Tīlena, savukārt dziesmas aranžiju veidojis producents Jānis Čubars.

“Lai gan viens otru zinājām jau iepriekš, oficiāli ar Dionu iepazināmies visai amizantā veidā, pateicoties vietnei “Tinder”. Pēc tam, kad savā telefonā ieraudzīju šajā aplikācijā labi pazīstamo “It’s a match”, uzrunāju Dionu ar vārdiem: “Tagad mums pavisam noteikti jāieraksta kopīga dziesma”. Priecājos, ka tieši tā tas arī notika,” sadarbību komentē Deigelis.

“Bērnībā biju kvēla mūzikas šovu skatītāja un Oskars bija viens no personāžiem, kuru atceros jau no tā laika. Nekad nebūtu iedomājusies, ka mums reiz būs kopdziesma. Par to man ir patiesi liels prieks! Oskars ir lielisks, un šķiet, ka laba komunikācija izveidojās jau no pirmajām notīm," piebilst Liepiņa.

Oskars Deigelis pazīstams arī kā autors, kurš radījis dziesmu tekstus tādiem izpildītājiem kā Samanta Tīna, “Otra Puse”, Lauris Reiniks, Rassell, Aivo Oskis, Normunds Rutulis, Adriana Miglāne, u.c.  

Singls “Viena mana diena” pieejams visās lielākajās mūzikas straumēšanas platformās.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!