Oskars Deigelis sadarbojoties ar “Otras Puses” Normundu Pauniņu izdod jaunu singlu

Raksta attēls - Oskars Deigelis sadarbojoties ar “Otras Puses” Normundu Pauniņu izdod jaunu singlu Publicitātes foto

29.04.2022

“Teiksi reiz paldies” ir dziedātāja un dziesmu autora Oskara Deigeļa jaunākais radio singls. Dziesmas mūzikas autors ir grupas “Otra Puse” solists Normunds Pauniņš, bet tekstu Deigelis radījis pats. Kompozīcijas muzikālo noformējumu uzticēts veidot Jānim Narbutam.

“Nevajag asaras liet, viss tāpat reiz beigsies vienuviet. Man žēl, durvis ir ciet, bet tu teiksi reiz paldies,” dziesmā dzied Deigelis, kurš komentējot tās saturu ir tiešs: “Šis ir stāsts par diviem cilvēkiem, kuri sastapušies abpusējas jūtu ķīmijas uzplaiksnījuma iespaidā, taču ar to ne vienmēr ir gana. Kad top skaidrs – šīs attiecības noteikti augļus nenesīs, ir vērts spert soli atpakaļ, pasargājot kā sevi, tā otru.”

“Tas ir godprātīgs maiņas darījums,” komentējot dziesmu smejas Pauniņš: ”Oskars man vārdus, es viņam melodiju! Bet ja nopietni - esmu priecīgs, ka Oskara personā esmu atradis cilvēku, kuru meklēju jau vairākus gadus, proti, vārdu autoru manis uzkrātajām melodijām. Ceru, ka pateicoties mūsu sadarbībai taps vēl daudz skaistu dziesmu arī turpmāk.”

Oskars Deigelis izdevis 4 studijas albumus – “Izglābts” (2013.g.), “Dubults neplīst” (2014.g.), “Mūza” (2017.g.), “Kamēr esmu” (2020.g.), kā arī mazalbumu “Kaverversijas”, 2021. gadā.

Dziedātājs pazīstams arī kā vārdu autors, kurš radījis dziesmu tekstus Samantai Tīnai, grupai “Otra Puse”,  Rassell & Sabīnei Berezinai, Laurim Reinikam, Nikolajam Puzikovam, Adrianai Miglānei, Mārtiņam Kanteram u.c.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!