Noskaties Ozola jauno singlu "Laika kapsula"

Raksta attēls - Noskaties Ozola jauno  singlu "Laika kapsula" Ekrānšāviņš

28.09.2016 / Parmuziku.lv

Ar singlu “Laika kapsula” reperis piesaka gaidāmo jubilejas koncertu. Dziesma tapusi sadarbībā ar producentu NiklāvZ. Dziesma stāsta par tiem mirkļiem dzīvē, uz kuriem labprāt smaidot atskatāmies.

“Laika kapsula” koncerts notiks 2. decembrī koncertzālē Palladium. Ozols izpildīs aizvadītajā divdesmitgadē tapušus skaņdarbus, uz skatuves pievienosies arī Ozola draugi un domubiedri, ar kuriem kopīgi izveidojusies sadarbība neskaitāmos projektos šo gadu laikā.  

Biļetes no 28. septembra pieejamas visās Biļešu Serviss kasēs un internetā. Pirmās 100 draugu biļetes pieejamas par īpašu cenu — 10 eiro.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!